Koniec treści
Facebook Instagram Linkedin Spotify
0,00 zł 0 Wózek
  • Sklep
  • Oferta
    • Pisarska Wioska
    • Kurs Wróć do pisania
  • Teksty
    • Aktualności
    • Publikacje
    • Archiwum bloga
  • Podcast
  • O mnie
  • Kontakt
  • Sklep
  • Oferta
    • Pisarska Wioska
    • Kurs Wróć do pisania
  • Teksty
    • Aktualności
    • Publikacje
    • Archiwum bloga
  • Podcast
  • O mnie
  • Kontakt
  • Widok:
  • 9
  • 18
  • Wszystko
  • [PRZEDŁUŻENIE] Pisarska Wioska – dostęp na 1 miesiąc Widok Siatki
    • [PRZEDŁUŻENIE] Pisarska Wioska – dostęp na 1 miesiąc Widok Siatki
    • abonament
    • [PRZEDŁUŻENIE] Pisarska Wioska – dostęp na 1 miesiąc

    • 47,00 zł
    • Dodaj do koszyka
  • [PRZEDŁUŻENIE] Pisarska Wioska – dostęp na 3 miesiące Widok Siatki
    • [PRZEDŁUŻENIE] Pisarska Wioska – dostęp na 3 miesiące Widok Siatki
    • abonament
    • [PRZEDŁUŻENIE] Pisarska Wioska – dostęp na 3 miesiące

    • 141,00 zł
    • Dodaj do koszyka
  • Pakiet warsztatów 2 w 1: codzienne pisanie + social media Widok Siatki
    • Brak na stanie
      Pakiet warsztatów 2 w 1: codzienne pisanie + social media Widok Siatki
    • Bez kategorii
    • Pakiet warsztatów 2 w 1: codzienne pisanie + social media

    • 45,00 zł
    • Dowiedz się więcej
  • Pisarska Wioska – dostęp na 1 miesiąc Widok Siatki
    • Pisarska Wioska – dostęp na 1 miesiąc Widok Siatki
    • abonament
    • Pisarska Wioska – dostęp na 1 miesiąc

    • 67,00 zł
    • Dodaj do koszyka
  • Pisarska Wioska – dostęp na 3 miesiące Widok Siatki
    • Pisarska Wioska – dostęp na 3 miesiące Widok Siatki
    • abonament
    • Pisarska Wioska – dostęp na 3 miesiące

    • 189,00 zł
    • Dodaj do koszyka
  • Warsztat „Jak ogarnąć social media w jedną godzinę tygodniowo i skupić się na pisaniu książki” Widok Siatki
    • Warsztat „Jak ogarnąć social media w jedną godzinę tygodniowo i skupić się na pisaniu książki” Widok Siatki
    • Bez kategorii
    • Warsztat „Jak ogarnąć social media w jedną godzinę tygodniowo i skupić się na pisaniu książki”

    • 29,00 zł
    • Dodaj do koszyka
  • Warsztat „Jak pisać codziennie i nie rzucić tego nawyku po tygodniu  nawet jeśli życie wchodzi za mocno i masz tylko 10 minut dziennie” Widok Siatki
    • Brak na stanie
      Warsztat „Jak pisać codziennie i nie rzucić tego nawyku po tygodniu  nawet jeśli życie wchodzi za mocno i masz tylko 10 minut dziennie” Widok Siatki
    • Bez kategorii
    • Warsztat „Jak pisać codziennie i nie rzucić tego nawyku po tygodniu nawet jeśli życie wchodzi za mocno i masz tylko 10 minut dziennie”

    • 19,00 zł
    • Dowiedz się więcej
  • Warsztat 100 słów dziennie + pakiet materiałów Widok Siatki
    • Warsztat 100 słów dziennie + pakiet materiałów Widok Siatki
    • warsztat
    • Warsztat 100 słów dziennie + pakiet materiałów

    • 37,00 zł
    • Dodaj do koszyka
  • Wróć do pisania – praktyczny kurs pisania dla zabieganych kobiet Widok Siatki
    • Brak na stanie
      Wróć do pisania – praktyczny kurs pisania dla zabieganych kobiet Widok Siatki
    • kursy
    • Wróć do pisania – praktyczny kurs pisania dla zabieganych kobiet

    • 497,00 zł
    • Dowiedz się więcej
  • 1
  • 2

katarzynabarczykmatkowska

Karolina na spotkaniach Wioski kończyła książkę. P Karolina na spotkaniach Wioski kończyła książkę.Paulina pisze k okrutne sceny.Monika nauczyła się pisać „brzydko” i wrzucać tekst na Substacka a nie czekać na jego idealną wersję.Wszystkie piszą we wtorek o 20.00 zamiast o tym mówić. Chcesz pisać z nimi? Skomentuj WIOSKA a dostaniesz link. Nabór tylko do 4.10 🍁
Chcesz pisać regularnie i mieć mega fajne koleżank Chcesz pisać regularnie i mieć mega fajne koleżanki? Napisz: WIOSKA i dołącz do nas. Tylko do 4 października 🍁#pisanie #kobietypiszą #pisarskawioska #pisaniekobiet
Taki to był weekend ⛰️ Wspaniale świętować te 40st Taki to był weekend ⛰️Wspaniale świętować te 40ste urodziny przyjaciółki prezentem 🎁 wybranym tak dużo wcześniej, że aż cud, że się tak to pięknie zgrało. Pełen relaks ☺️ Tak sobie myślałam, że ta ten rok był rzeczywiście przełomowy pod tyloma względami: 👩‍🏫pracy, 🌊👩‍🦳 książki nowych wyzwań z dziećmi 👦 Wyjazdów na 🧘🏼‍♀️i w ⛰️Przełamywania strachu i sięgania po nowe 🏆Wspaniały czas! 💖A teraz czas odpocząć i się wykurować 🤧🙈 foto @dagaks
Nad czym teraz pracuję? Jak widać nad wszystkim na Nad czym teraz pracuję?Jak widać nad wszystkim na raz! 🙈Lubię tak płodozmian.Z Natalią nadal pracujemy nad jej książką ekspercką i na ostatnim spotkaniu wyznaczyłyśmy odważny deadline na oddanie całości.W mojej powieści też sporo się dzieje: jestem w połowie, staram się więc jak najwięcej pisać każdego dnia. Co mi pomaga w pisaniu?Tego się dowiesz z jutrzejszego newslettera, który rano pofrunie do Ciebie w odświeżonej wersji. Jeszcze nie jesteś na liście? 💌Napisz w komentarzu: LIST i koniecznie się zapisz, żeby nie przegapić jutrzejszej wysyłki! 📬•••Jestem autorką książki „Srebrna fala. Jak przestałam się farbować i zaczęłam zadawać pytania” 🙋‍♀️, którą możesz kupić na stronie @wydawnictworelacja Prowadzę Pisarską Wioskę i pracuje, z kobietami, które piszą książkę, ale nie mogą skończyć. Chcesz ze mną pracować? Napisz w DM 💌
Pod koniec września rusza nowy nabór do Pisarskiej Pod koniec września rusza nowy nabór do Pisarskiej Wioski, jeśli chcesz się zapisać na listę zainteresowanych to kliknij w bio lub napisz 💖 WIOSKA 💖 i dołącz do społeczności kobiet, które nie tylko razem piszą, bo mają na to CZAS, ale też się wspierają i koleżankują 👯‍♀️•••Cześć, jestem Kasia i w kwietniu okazała się moje debiutancka książka „Srebrna fala” 🌊 - nie tyle o kolorze włosów, co o tym, co rzeczywiście wybieramy a co wybiera za nas presja społeczna i marketing. Prowadzę Pisarską Wioskę i pracuję z kobietami, które chcą skończyć swoją książkę. Chcesz ze mną pracować? Napisz do mnie na DM 💌
Obserwuj na Instagramie

  • Sklep
  • Moje konto
  • Kontakt
  • Newsletter
  • Regulamin
  • Polityka prywatności
  • Sklep
  • Moje konto
  • Kontakt
  • Newsletter
  • Regulamin
  • Polityka prywatności
Facebook Instagram Linkedin Spotify
W ramach witryny stosujemy pliki cookies. AkceptujęPolityka prywatności
Manage consent

Privacy Overview

This website uses cookies to improve your experience while you navigate through the website. Out of these, the cookies that are categorized as necessary are stored on your browser as they are essential for the working of basic functionalities of the website. We also use third-party cookies that help us analyze and understand how you use this website. These cookies will be stored in your browser only with your consent. You also have the option to opt-out of these cookies. But opting out of some of these cookies may affect your browsing experience.
Necessary
Always Enabled
Necessary cookies are absolutely essential for the website to function properly. These cookies ensure basic functionalities and security features of the website, anonymously.
CookieDurationDescription
cookielawinfo-checbox-analytics11 monthsThis cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookie is used to store the user consent for the cookies in the category "Analytics".
cookielawinfo-checbox-functional11 monthsThe cookie is set by GDPR cookie consent to record the user consent for the cookies in the category "Functional".
cookielawinfo-checbox-others11 monthsThis cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookie is used to store the user consent for the cookies in the category "Other.
cookielawinfo-checkbox-necessary11 monthsThis cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookies is used to store the user consent for the cookies in the category "Necessary".
cookielawinfo-checkbox-performance11 monthsThis cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookie is used to store the user consent for the cookies in the category "Performance".
viewed_cookie_policy11 monthsThe cookie is set by the GDPR Cookie Consent plugin and is used to store whether or not user has consented to the use of cookies. It does not store any personal data.
Functional
Functional cookies help to perform certain functionalities like sharing the content of the website on social media platforms, collect feedbacks, and other third-party features.
Performance
Performance cookies are used to understand and analyze the key performance indexes of the website which helps in delivering a better user experience for the visitors.
Analytics
Analytical cookies are used to understand how visitors interact with the website. These cookies help provide information on metrics the number of visitors, bounce rate, traffic source, etc.
Advertisement
Advertisement cookies are used to provide visitors with relevant ads and marketing campaigns. These cookies track visitors across websites and collect information to provide customized ads.
Others
Other uncategorized cookies are those that are being analyzed and have not been classified into a category as yet.
SAVE & ACCEPT
×
×

Koszyk